Nowości  Warmia  Mazury  Atrakcje  Noclegi    
 


Warmia-i-Mazury.pl > Otwarcie nowej fabryki DeLaval w Dobrym Mieście

2013-10-24 Otwarcie nowej fabryki DeLaval w Dobrym Mieście

W Dobrym Mieście na Warmii odbyło się uroczyste otwarcie fabryki wozów paszowych DeLaval.

W nowym zakładzie firmy DeLaval produkowane są mobilne i stacjonarne wozy paszowe na rynki w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej oraz Południowej. Powierzchnia fabryki wynosi 3900 m2.

Rocznie fabryka będzie produkować 500 wozów paszowych. Przy produkcji zatrudnionych jest ponad 80 osób.

W fabryce będą produkowane także stacje żywienia krów oraz części składowe w pełni zautomatyzowanego systemu żywienia Delaval Optimat: stacjonarne mieszalniki TMR poziome i pionowe, oraz wózki paszowe OTS100 do dystrybucji TMR.

W uroczystości otwarcia i towaryszącym seminarium "Kierunki rozwoju metod i technologii żywienia bydła mlecznego" wzięło udział około 150 osób. Wśród uczestników byli hodowcy bydła i producenci mleka, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa, PFHBiPM, administracji terenowej, przedstawiciele ARiMR, ARR oraz profesorowie z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, klienci oraz dealerzy i pracownicy firmy DeLaval.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Warmia-i-Mazury.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Warmii i Mazurach za darmo.

Warmia-i-Mazury.pl na serwisach społecznościowych: