Nowości  Warmia  Mazury  Atrakcje  Noclegi    
 


Warmia-i-Mazury.pl > Ruszyły loty Wizz Air z Mazur do Bremy

2019-10-28 Ruszyły loty Wizz Air z Mazur do Bremy

Zgodnie z zapowiedzią Wizz Air uruchomił loty na trasie Olsztyn Mazury (SZY) - Brema (BRE).

Loty na trasie trasie Olsztyn Mazury (SZY) - Brema (BRE) obsługiwane jest dwa razy tygodniowo - w środy i niedziele. Bilety lotnicze dostępne są w sprzedaży od 39 zł w jedną stronę.

Brema, jedno z głównych miast północnych Niemiec, to trzeci kierunek Wizz Air z Mazur. Przewoźnik obsługuje już dwie trasy z mazurskiego lotniska - Dortmundu w Niemczech oraz do Londynu Luton w Wielkiej Brytanii. Wizz Air operuje z Szyman od 2016 roku. Od tego czasu przetransportował niemal 200 tys. pasażerów.

"Z radością otwieramy kolejną, trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas prawie 200 000 osób skorzystało z połączeń WIZZ z oraz do Szyman. Uruchomienie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!" - powiedziała Paulina Gosk, rzecznik prasowa Wizz Air.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Warmia-i-Mazury.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Warmii i Mazurach za darmo.

Warmia-i-Mazury.pl na serwisach społecznościowych: