Nowości  Warmia  Mazury  Atrakcje  Noclegi    
 


Warmia-i-Mazury.pl > Wizz Air uruchamia loty z Mazur

2016-04-07 Wizz Air uruchamia loty z Mazur

Wizz Air ogłosił rozpoczęcie swojej działalności na ósmym lotnisku w Polsce - Olsztyn Mazury.

Nowe połączenie z lotniska Olsztyn Mazury (SZY) do Londynu Luton (LTN) zacznie działać 18 czerwca. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu - we wtorek, czwartek i sobotę.

Bilety lotnicze na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na od 99 zł w jedną stronę.

Wraz z nowym połączeiem z lotniska Olsztyn-Mazury, siatka połączeń Wizz Air z Polski to 126 tras do 22 krajów z 8 lotnisk.

"Wizz Air konsekwentnie rozwija się w Polsce stale poszerzając swoją siatkę niskokosztowych lotów. Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nasze pierwsze połączenie z lotniska Olsztyn Mazury do Londynu Luton. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów. Ponadto nowa trasa z pewnością zyska też popularność wśród pasażerów z Wielkiej Brytanii, którzy skorzystają z okazji poznania regionu Mazur oferującego szeroki wybór atrakcji dla turystów." - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

"Port Lotniczy Olsztyn Mazury to okno na świat dla regionu Warmii i Mazur. Do tej pory region Polski północno-wschodniej stanowił tzw. ?białą plamę? na lotniczej mapie Polski. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim partnerom jak Wizz Air, Port Lotniczy Olsztyn Mazury zachęci zagranicznych turystów do odwiedzin oraz zwiększy mobilność mieszkańców Warmii i Mazur w zakresie podróży lotniczych, które jeszcze nigdy nie były tak szybkie i tak wygodne. Obecność portu lotniczego to również ogromna szansa dla regionu: to stymulacja przedsiębiorczości, impuls gospodarczy oraz pozytywny wpływ dla lokalnego rynku pracy." - powiedział Leszek Krawczyk, prezes portu lotniczego Olsztyn Mazury.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Warmia-i-Mazury.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Warmii i Mazurach za darmo.

Warmia-i-Mazury.pl na serwisach społecznościowych: