Nowości  Warmia  Mazury  Atrakcje  Noclegi    
 


Warmia-i-Mazury.pl > Wizz Air zapowiada loty z Mazur do Oslo

2016-10-11 Wizz Air zapowiada loty z Mazur do Oslo

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy Olsztyn Mazury (SZY) - Oslo Torp (TRF).


Trasa do Oslo będzie po Londynie drugą trasą Wizz Air z Mazur (grafika: Wizz Air)

Nowa trasa Olsztyn Mazury (SZY) - Oslo Torp (TRF) zacznie działać 20 maja 2017 roku. Loty odbywać się będą trzy razy tygodniowo - we wtorki, czwartki i soboty.

Wszystkie loty realizowane będą na pokładzie Airbus A320 z 180 miejscami oraz Airbus A321 z 230 miejscami.

Bilety lotnicze na nową trasę dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się już od 59 zł.

"Z radością świętujemy osiągnięcie tego znakomitego wyniku w Porcie Lotniczym Olsztyn Mazury. Oferta niskokosztowych połączeń Wizz Air zawitała na Mazury w kwietniu, a nasza trasa do Londynu Luton bardzo szybko zyskała uznanie i popularność wśród pasażerów z Polski i Wielkiej Brytanii. Do tej pory ponad 15 000 klientów doceniło wysoki poziom naszych usług i skorzystało z lotów z i do Szyman. Podkreślając nasze zaangażowanie w działalność w regionie i na rzecz polskich pasażerów ogłaszamy dzisiaj kolejną atrakcyjną destynację w siatce połączeń Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury - Oslo Torp. Liczymy na kontynuację owocnej współpracy z tutejszym lotniskiem i zamierzamy nadal rozwijać się na Mazurach. Nasza załoga serdecznie zaprasza na pokład nowego samolotu Airbus A320!" - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Warmia-i-Mazury.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Warmii i Mazurach za darmo.

Warmia-i-Mazury.pl na serwisach społecznościowych: